<autoreklama>
Rewolucyjne Witryny Internetowe tani CMS szablony dla stron www retusz zdjec
</autoreklama>

Tagxedo – kreatywna grafika w kilka chwil

<a href=”http://www.tagxedo buy atorvastatin online.com/” rel=”http://www.tagxedo.com/”>Nie lubię Silverlighta i dlatego jeszcze nigdy nie pisałem o żadnych narzędziach z wykorzystaniem tej technologii. Myślę że Microsoft wyskoczył jak Filip z konopii, tworząc i rozwijając klon Flasha w momencie, gdy flash odchodzi w zapomnienie.

Jednak teraz zrobię wyjątek i zaprezentuję webaplikację stworzoną w tej właśnie technologii. Nie jest to jakieś niezbędne narzędzie, ale może być przydatne dla wszelkich grafików/projektantów w momentach, kiedy po prostu nie ma pomysłów na coś kreatywnego.

Chcę pokazać Wam Tagexedo – webaplikację, którą pokazał mi Kumpel/Klient Grzesiek (pozdro!).

Co ta pchełka potrafi? Otóż automatycznie tworzy ładne grafiki, używając odpowiednio ułożonych słów pobranych z jakiegoś źródła (np. z pliku, kanału Twittera, strony internetowej itp.). Wyniki są bardzo efektowne i zaciekawiające – na pewno przyciągną niejeden wzrok, gdy użyć ich w jakiejś publicznej publikacji. Warto zainstalować Silverlighta chociażby po to, żeby się tym cackiem pobawić.

Tagi: , , , , , ,

4 komentarze do “Tagxedo – kreatywna grafika w kilka chwil”

 1. Mikrus napisał(a):

  No no, gdyby nie ten silverlight, a np html5/css3, aplikacja byłaby ciekawa… a tak to nawet nie sprawdzę…

 2. user/ka napisał(a):

  Flash przeżywa rozwój-już nie toporne animacje,ale szybka nawigacja na stronach,dobre edytory i aplikacje i coraz większe znaczenie w fotografii-szybkość w galeriach i sprawność w przesyłaniu coraz bardziej obszernych plików.

 3. uranik napisał(a):

  …a jednak świat zwraca się do html5/css i raczej flash będzie dodatkiem, a nie głównym budulcem www. Tym bardziej że dla typowych zastosować html5/css i webgl dogonił flasha, a kod ma jawny. Nie wspominając o js :)

 4. Wrocław napisał(a):

  Flash tylko zamula kompy i tyle… dno

Dodaj odpowiedź