<autoreklama>
Rewolucyjne Witryny Internetowe tani CMS szablony dla stron www retusz zdjec
</autoreklama>

O mnie

« Powróć do strony głównej bloga

 

Kim jestem?

Staram się być człowiekiem. Lubię tworzyć grafikę, muzykę, wspinać się i gotować, ale miewam wiele mniejszych lub większych słomozapłonów i fascynacji – lubię też setki innych rzeczy. Często przedkładam styl i wygląd nad pragmatykę. Czasem łapie mnie lenistwo, ale staram się pracować nad samym sobą. Lubię książki i pomidory. :) Z wykształcenia jestem chemikiem. Mieszkam w niewielkiej, gorącej miejscowości w Lubuskim. Od niedawna jestem mężem. :)

 

Czym się zajmuję?

Lubię muzykę. Jazz, funk, ska, reggae. Gram na gitarze w zielonogórskim zespole ONL. Popełniłem kiedyś także dwa całkowicie autorskie, ale też całkowicie amatorskie, utwory (o wątpliwej jakości i wartości artystycznej ale jestem z nich dumny) Flying in time (mp3), Klima (mp3) .

Jestem grafikiem/webdesignerem. Pracuję jako webmaster w firmie RevolWEB. W wolnym czasie tworzę i prowadzę inne projekty internetowe, rozwijam też swoje strony.

 

Jeśli chcesz ze mną współpracować lub skorzystać z mojej pomocy – napisz do mnie: piotr.sadowski@revolweb.pl. Odpowiem na każdą sensowną wiadomość w ciągu doby.

Dodaj odpowiedź