<autoreklama>
Rewolucyjne Witryny Internetowe tani CMS szablony dla stron www retusz zdjec
</autoreklama>

GDrive – dysk wirtualny od Google

Czekałem na to chyba ze dwa lata. Myślałem już że to legenda, że Google nie stworzy swojego dysku chmurowego…. no i dziś wystartował Google Drive ! :) Duży, stabilny, tani, przejrzysty system plików od Google, który prawdopodobnie będzie moim docelowym siedliskiem. Za $5 miesięcznie (czyli za około 16 zł miesięcznie) planuję zakup 100GB dysku i powolne przesiadanie się (w całości) z dysku stacjonarnego na wirtuala.
Mimo marudzenia wielu użytkowników, mnie firma Google przekonuje do siebie bardzo. Wszystkie jej produkty są dopracowane, solidne, polityka i regulaminy jasne i przejrzyste.  W przeciwieństwie do innych firm – w GDrive nie będę bał się trzymać żadnych danych.

Nabiera też sensu mój (na razie tworzony w głowie) projekt stworzenia zaawansowanej strony www od podstaw bez użycia desktopowych aplikacji. Już niedługo!

Tagi: , , , , , ,

Jedna odpowiedź do “GDrive – dysk wirtualny od Google”

  1. fou napisał(a):

    Nie przeszkadza Ci ich regulamin i fakt, że udzielasz im licencji na wykorzystanie Twoich wszystkich plików, jakie do nich wgrywasz? Jak dla mnie to jest na chwilę obecną punkt, który przesądza o tym, że nie zamierzam korzystać z ich usługi.
    http://kopalniawiedzy.pl/Google-Drive-chmura-Dropbox-Microsoft-SkyDrive-krytyka-regulamin,15712

Dodaj odpowiedź