Nowe GRX.pl – Serwis/sklep z szablonami stron WWW

Szablony stron GRX.pl Po pięciu latach od stworzenia mojej pierwszej strony w nie-darmowej domenie i jednocześnie mojego portfolio (stara wersja tutaj), pragnę przedstawić nową odsłonę mojego serwisu/sklepu z szablonami stron WWW – www.GRX.pl.Oczywiście strona nie jest dokończona – brakuje implementacji płatności on-line, efektów graficznych, brakuje trochę ogłady i kilku moich pomysłów. Docelowo ma być maksymalnie przejrzyście, intuicyjnie i użytecznie.Jednak już teraz wszystko, co widać – działa. Warto zauważyć pojawienie się całkowicie darmowych szablonów (po statystykach odsłon widzę, że cieszą się one dużym pobieraniem :)) oraz hipertanich – za 10zł (tu będzie można zapłacić SMSem).

Jak Wam się podoba?

Serwisy takie jak Photofun, czyli zrób się sławny 2

Wstaw się Pamiętacie wpis z linkiem do strony, na której można robić fotomontaże (wstawiać swoje zdjęcie na billboardy, obok sławnych osób, jako astronauta, superman itp.)?

Takich serwisów do tworzenia fotomontaży fotek on-line jest więcej! oto one:

Photofunia.com – angielska wersja ukraińskiego serwisu, przedstawionego w poprzednim wpisie.

Dumpr.net – możliwości może niewielkie, ale efekty fotomontaży nie spotykane na innych serwisach.

WstawSie.pl – coś polskiego. Na razie także niewiele efektów (porównując do photofun’a), ale serwis się rozwija :) Nazwa jest trochę myląca – za pomocą tej strony nie można SIĘ wstawić, ale wstawić swoje zdjęcie :)

No.. to teraz możecie umieścić swoje zdjęcie gdzie tylko chcecie :) Jeśli znajdę jeszcze jakieś strony do zabawy ze zdjęciami – dodam je tutaj.